KONST / Litografier / Färgserigrafi 13767052
nr 1376 7052
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färgserigrafi, "Höstens grenar". Signerad, numrerad 66/75, oramat löst blad. Bladets mått: ca 106x78 cm. Motivet: 82x58,5 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 1 februari 2021
kl 18:12:53
600 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe